MESTER és TANÍTVÁNYA

Tóth István: A természettudomány kutatásmódszertanának adaptációs lehetőségei 10-14 éves tanulók tudományos diákköri munkáinak megvalósításához
Megtekint...

Hasznos linkek

A projektet támogatták:

 

Nemzeti Tehetség Program

logo nemzeti tehetsegprogram

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

 emet  logo fekvo szines rgb png

 

Emberi Erőforrások Minisztériuma

logo emberi eroforrasok miniszteriuma

Hírek

Megjelent az ÉSZ 2017-es száma.
december 12.
Megjelent a 2017/18-as versenykiírás
szeptember 11.

Aktuális

Versenyszabályzat 2017/18-as tanév

 

 A regionális fordulókra meghívott tanulók névsora:

 

Budapest és környéke

Dél-Dunántúl

Duna-Tisza köze

Nyugat-Dunántúl

Tiszántúl

 

 A pályamunkák értékelését a meghívott tanulók a regionális fordulón, akik nem kaptak meghívást e-mailben fogják megkapni. 

 

A regionális fordulók időpontjai:

 

Karancslapujtő: 2018. április 17. kedd  Meghívó

Orosháza: 2018. április 18. szerda Meghívó

Százhalombatta: 2018. április 19. csütörtök Meghívó

Zalabér: 2018. április 20. péntek    Meghívó

Osztopán: 2018. április 19. csütörtök

 

A regionális fordulók előadásanyaga feltölthető!

 

Mester és tanítvány díjazottak

– 2014 –

Molnár Klára - Dorog - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző
Nagyné Bitter Ilona címzetes igazgató - Budapest - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző

Kökény Adrienn - Karancslapujtő - Mester és Tanítványa Díjoklevél
Kovács Lajos - Dorog - Mester és Tanítványa Díjoklevél
Pusenyákné Tavasz Tünde - Dorog - Mester és Tanítványa Díjoklevél
Balogh Balázs - Dorog - Mester és Tanítványa Díjoklevél

– 2013 –

Tóth István Székesfehérvár Mester és tanítványa díj + arany kitűző
Kovács Gáborné Osztopán Mester és tanítványa díj + arany kitűző
Kecskésné Mező Mária Balmazújváros Mester és tanítványa díj + arany kitűző

Cseh Németh Zsuzsanna Zalabér Díjoklevél
Kovács Lajos Dorog Díjoklevél
Molnár Klára Dorog Díjoklevél
Fenesné Tóth Ágnes Karancslapujtő Díjoklevél

- 2012 –

Ősz János - Osztopán - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző
Cseh Németh Zsuzsanna - Zalabér - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző
Czirkelbach Erzsébet - Mány - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző
Melykóné Tőzsér Judit - Hatvan - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző
Hornyák Andrásné - Várdomb - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző

- 2011 -

Kovács Lajos - Dorog - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző
Fenesné Tóth Ágnes - Karancslapujtő - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző
Matucza Tiborné - Osztopán - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző
Dr. Lóthné Tolvéth Katalin - Keszthely - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző
Bajner Imre - Tapolca - Mester és Tanítványa Díj + arany kitűző